Dovoluji si vás pozvat do polymerového nebe….

 

Protože mnoho z nás propadlo kouzlu polymerových hmot a začalo si budovat svůj polymerový svět, který nezná hranic a spojuje tvořivé duše napříč kontinenty, začala jsem přemýšlet, jak musí vypadat takové polymerové nebe….

Určitě je v něm nekonečno volného času pro práci s touto úžasnou hmotou. A když už máme volný čas, tak by bylo dobré mít i inspiraci co s ním. A tak jsem oslovila jedny z nejlepších polymerových tvůrců v České republice a pozvala je do pomyslného polymerového nebe, aby jej naplnili svým umem a nápaditostí. A protože autor je dle mého stejně důležitý jako samotné dílo, představuji vám i jednotlivé autory, kteří by neměli stát v pozadí své práce…

Společně všichni věříme, že se vám naše první nebeské dílo bude líbit a umožní vám na chvíli zapomenout na svět kolem sebe a inspiruje k výrobě nebesky krásných šperků a dekorací.

 

Srdečně vás také zveme na www.brydova.cz, kde najdete další inspirace a pozvánky na polymerové akce související s projektem Polymerové nebe.

Jsem moc ráda, že jsem mohla stát u zrodu této knihy a těším se, co na ni řeknete, protože my sami - tj. kolektiv autorů - jsme z ní nadšení!

 

Monika Brýdová

a kolektiv autorů